Produktai

Tiesioginis gamyklos pardavimas – pigiausias 2 ml CBD vienkartinis vape
Tobulumo siekimas Atlikdami daugybę bandymų, mūsų inžinieriai pagaliau pasiekė puikią pusiausvyrą tarp didelio našumo ir kompaktiško dizaino. Po kiekvieno įkrovimo V20 gali generuoti nuoseklius pūtimus be pastebimo garų sumažėjimo nuo pradžios iki pabaigos. Nors didelis iškrovimo greitis suteikia daug garai, delninis dydis užtikrina geriausią įmanomą diskretiškumą.
Funkcija
Child Proofprevent CBD Empty 3 in 1 vienkartinis vape
Mygtuko nustatymas įjungtas / išjungtas, kad vaikai nerūkytų ir automatinis įjungimas kišenėje, saugesnis.
Jei ieškojote parduodamų CBD vienkartinių vape, susisiekite su manimi naudodami toliau pateiktą informaciją ir galite gauti daug mažesnes didmenines kainas, kad ir koks būtų jūsų klausimas ar prašymas, mes visada pasiruošę padėti.
paštas: sales06@greentime.com.cn
„Wechat“ / „WhatsApp“: 13631638029



| Dydis (I x P x A) | 19,9*10*97,5 mm |
| Grynas svoris | 21.1g |
| Apimtis | 2.{1}}ml |
| Alyvos įsiurbimo anga | 4 skylės, 1,6 mm skylės dydis (priskirtas skylės dydis) |
| Talpa | 350 mAh |
| Kasetės atsparumas | Keraminė ritė 1,3 omo |
| Medžiaga | PCTG su nerūdijančiu plienu |
| Įkrovimas | USBC įkrovimas |
| Funkcija | 1. Aktyvuotas įkvėpimas, Keraminis kaitinimo elementas 2. Matomas langas, forma gali būti pritaikyta 3. Greitas ir lengvas viršutinis numetimas 4. Dviejų oro kanalų technologija 5. Tinkinimo spalva, lipdukas / kepimo apdaila 6. Apatinis USBC įkrovimas |
Hot Tags: pigiausias 2 ml cbd vienkartinis vape, Kinija pigiausias 2 ml cbd vienkartinis vape tiekėjas, gamykla, vape ban, vape mašina, kanapių aliejaus kasetė, vape e cig, rašiklio pirkimas, dešimties dolerių sultys
Populiarus Žymos: gamyklos tiesioginis pardavimas - pigiausias 2 ml cbd vienkartinis vape, Kinijos gamyklos tiesioginis pardavimas - pigiausias 2 ml cbd vienkartinis vape tiekėjas, gamykla
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą
