Produktai
Žaliojo laiko automatinė CBD / THC aliejaus pildymo mašina GT33 1 skoniui / 2 skoniams / 3 skoniams
GT33 didelio tikslumo alyvos pildymo aparatas Įvesties įtampa: 110V/220VI Įpurškimo efektyvumas: 600–1500 vnt/h Įpurškimo greitis: 9 lygių greitis reguliuojamas Laivo tūris: 1200 ml Pildymo diapazonas: 0,05 ml {{10} ccuracy:9 ml{10}}. {13}}.01 mlKostiumas: CBD aliejus, e skystis, THC aliejus.
Funkcija
Žaliojo laiko automatinė CBD / THC aliejaus pildymo mašina GT33 1 skoniui / 2 skoniams / 3 skoniams
Mūsų GT33 pildymo aparatas gerai parduodamas JAV ir Europoje, jį labai paprasta naudoti, plauti ir valyti, pildymo diapazonas yra nuo 0.05-9.99 ml, galite užpildyti 800-1500 vnt per valandą. Tai gali padėti sutaupyti daug alyvos pildymo išlaidų.Jei norite sužinoti daugiau informacijos, susisiekite su Fredu WhatsApp: +86 15986647278




Prisegtas failas
| Prekė | Pildymo mašinos parametras |
| Įvesties įtampa | 100 V |
| Įvesties galia | 1500 W |
| Įpurškimo efektyvumas | 600-1500vnt/val |
| Įpurškimo greitis | Reguliuojamas 9 lygių greitis |
| Laivo tūris | 1200 ml*3 |
| Užpildymo diapazonas | 0,05 ml - 9,99 ml |
| Tikslumas | +/-0,01 ml |
| Injektoriaus ir indo temperatūra | 77 - 194 F |
| Operacija | Automatinis užpildymas / rankinis užpildymas |
| Dydis | Platforma: 76 * 63 * 56 cm Pagrindinė mašina: 58 * 71 * 58 cm |
| Bendras svoris | 110 kg |
| Kostiumas skirtas | Aliejus, skystis, sultys ir kt |
| Taikymas | Vienkartinis Vape rašiklis, ankštys, švirkštas ir kt. |
2. Savybės
1. Didelis užpildymo efektyvumas gamyboje.
2. Labai paprasta naudoti, plauti ir valyti.
3. Su šilumos funkcija tirštam skysčiui.
4. Užpildymo diapazonas: 0.05-9.99ml
5. Užpildymo greitis: 600-1500vnt
3. Apie mus
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd yra profesionalus techninės įrangos gaminių gamintojas, turime daugiau nei 10 metų patirtį gaminant įvairius elektroninius gaminius ir užpildymo mašinas. Visi mūsų gaminiai yra geros kokybės ir patraukliomis kainomis. Mes turime išskirtinę MTTP komandą, kuri kuria naujus produktus ir išspręstų produktų problemas. Mūsų produktas įgijo gerą reputaciją iš visų mūsų klientų. Daugiau nei 300 patyrusių darbuotojų iš gamybos komandos padeda mums laiku įvykdyti visus klientų užsakymus. Tikėjome, kad mūsų komanda artimiausiu metu bus didesnė ir stipresnė. Kviečiame klientus iš viso pasaulio apsilankyti pas mus.
4. DUK
Q1: kuriame mieste esate? kaip galiu patekti į jūsų gamyklą? Ar esate prekybos įmonė ar gamykla?
A1: Mes esame Dongguan mieste, Guangdonge. Pusantros valandos kelio automobiliu nuo Šendženo. Mes esame gamykla. Daugiausia gaminama skysčių pildymo mašina, vežimėliai, prietaisai ir atitinkamas produktas
Užpildymo mašinai siūlome vietines mokymo ir remonto paslaugas JAV.
2 klausimas: kodėl jūsų kainos yra didesnės nei kitų?
A2: Mes siūlome geresnės kokybės mašinas savo versle. Sveiki atvykę, pamatysite skirtumą.
3 klausimas: koks yra jūsų pristatymo laikas?
A3: Paprastai mašina užbaigiama 15 dienų, o pristatymas – 10-12 dienų
4 klausimas: kaip įdiegti mašinas, kai jos atvyksta?
A4: mes eisime į jūsų gamyklą, kad įdiegtume mašinas ir apmokytume jūsų darbuotojus, kaip valdyti mašinas.
5 klausimas: kokia yra jūsų garantija?
A5: Mes turime vienerių metų garantiją ir visą gyvenimą trunkančią techninę pagalbą. Mūsų paslauga taip pat apima mašinos priežiūrą.
6 klausimas: koks yra jūsų mokėjimo terminas?
A6: 100% mokėjimas prieš išsiunčiant mašiną.
Mes daugiausia projektuojame ir gaminame vienkartinius garintuvus ir organizuojame OEM ir ODM užsakymus klientams, taip pat turime savo inžinierių, kuris gali padėti klientui sukurti naujus įrenginius ar mašinas. Jei turite kokių nors planų dėl vapų, susisiekite su mumis, mes padėsime jums tai pasiekti.
Populiarus Žymos: žaliojo laiko automatinis cbd/thc aliejaus pildymo aparatas gt33 1 skoniui/2 skonių/3 skonių, Kinijos žaliojo laiko automatinis cbd/thc aliejaus pildymo aparatas gt33 1 skoniui/2 skonių/3 skonių tiekėjams, gamykla
Tau taip pat gali patikti
Daugiau2024 m. gamyklos tiesioginis pardavimas – trijų skir...
DaugiauDidmeninė prekyba šildoma 1 ml 2 ml 5 ml „Vape 510 C...
DaugiauDidmeninė kaina Šildomas 1ml 2ml 5ml THC 510 Vežimėl...
Daugiau0,5 ml 1 ml 2 ml sriegio akumuliatoriaus „Vape Pen“ ...
DaugiauPopuliariausias 510 krepšelio CBD vienkartinis Vape ...
DaugiauJAV ir Europa Nr.1 stabili automatinė CBD/THC/HHC ...
Siųsti užklausą




