Produktai
Lenkija populiariausia HHC aliejaus užpildymo mašina, skirta vežimėliams/vienkartiniam vape rašikliui smulkiajam verslui
GT {{0}} rankinis/automatinis alyvos užpildymo mašininis įėjimo įtampa: 110 V/220 vin. - 9. 99mlakcija: +/-0.
Funkcija
Lenkija populiariausia HHC aliejaus užpildymo mašina, skirta vežimėliams/vienkartiniam vape rašikliui smulkiajam verslui
Mūsų GT1 0 užpildymo aparatas gerai parduodamas JAV ir Europoje, jį labai lengva naudoti, plauti ir valyti, užpildymo diapazonas yra nuo 0. 05-9. 99ml, galite užpildyti 800-1600 kompiuterius per valandą. Tai gali padėti sutaupyti daug naftos užpildymo kainų.Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie „GT10“ užpildymo mašiną, susisiekite su „WhatsApp“: +86 15986647278, mes galime paskambinti vaizdo skambučiui, kad parodytume jums visus veiksmus.




Pridedamas failas
| Daiktas | Užpildymo mašinos parametras |
| Įvesties įtampa | 100 V |
| Įvesties galia | 1500 W |
| Injekcijos efektyvumas | 800 ~ 1600pcs/h 2000 vnt/h, skirtas prieš riešutams |
| Injekcijos greitis | 9 lygio greitis reguliuojamas |
| Indo tūris | 1200 ml |
| Užpildymo diapazonas | 0. 05ml - 9. 99ml |
| Tikslumas | +/-0. 01 ml |
| Injektoriaus ir indo temperatūra | 77 - 194 F |
| Operacija | Automatinis užpildymas / rankinis užpildymas |
| Dydis | Platforma: 76*63*56 cm Pagrindinė mašina: 58*71*58 cm |
| Bendras svoris | 28 kg / 28+56 kg |
| Komplektas | Aliejus, skystis, sultys ir kt |
| Paraiška | Vienkartinis vape rašiklis, ankštys, švirkštas ir kt. |
2. Savybės
1. Didelis užpildymo efektyvumas gamyboje.
2. Labai lengva naudoti, plauti ir valyti.
3. Su storio skysčio šilumos funkcija.
4. Užpildymo diapazonas: 0. 05-9. 99ml
5. Įpildymo greitis: 800-1600 PCS
3. Apie mus
„Dongguan Green Time Technology Co., Ltd“ yra profesionalių aparatinės įrangos gaminių gamintojas, mes turime daugiau nei 10 metų patirtį gaminant įvairius elektroninius produktus ir užpildymo mašiną. Visi mūsų produktai yra geros kokybės ir patrauklios kainos. Mes turime puikią mokslinių tyrimų ir plėtros komandą kurti naujus produktus ir išspręsti produktų problemas. Mūsų produktas įgijo gerą reputaciją iš visų klientų. Yra daugiau nei 300 patyrusių darbuotojų iš gamybos komandos, palaikančių mus, iki visų mūsų klientų užsakymų laiku. Mes tikėjome, kad artimiausiu metu mūsų komanda bus didesnė ir stipresnė. Sveikiname klientus iš viso pasaulio aplankyti mus.
4. DUK
1 klausimas: kuriame mieste esate? Kaip aš galiu patekti į jūsų gamyklą? Ar esate prekybos įmonė ar gamykla?
A1: Mes esame Dongguane, Guangdong. Pusantros valandos važiuoja iš Šenzeno. Mes esame gamykla. Gamyba daugiausia skysčio užpildymo mašina, vežimėliai, prietaisai ir atitinkamas produktas
Užpildymo mašinai siūlome vietines paslaugas mokyti ir remontuoti JAV.
2 klausimas: koks jūsų pristatymo laikas?
A2: Paprastai 15 dienų, kad užpildytumėte mašiną, 10-12 dienos pristatymui
3 klausimas: Kaip įdiegti mano mašinas, kai jos atvyks?
A3: Mes turime vaizdo įrašų, kurie parodytų, kaip nustatyti, kaip naudoti, surinkti likusį aliejų, plauti ir valyti.
Jei reikia, galime paskambinti vaizdo įrašui, kad parodytume, kaip nustatyti, kaip naudoti, valyti ir išspręsti problemas.
4 klausimas: kokia jūsų garantija?
A4: Mes turime vienerių metų garantiją ir visą gyvenimą trunkančią techninę pagalbą. Mūsų paslauga taip pat įskaitant mašinų priežiūrą.
5 klausimas: koks yra jūsų mokėjimo terminas?
A5: 100%mokėjimas prieš išsiunčiant už mašiną.
Mes daugiausia projektuojame ir gaminame vienkartinius VAPES ir organizuojame OEM ir ODM užsakymą klientams, ir turime savo inžinierių, kuris gali padėti klientui kurti naujus įrenginius ar mašiną. Jei turite kokių nors „Vapes“ planų ar nustatote gamybos linijas, susisiekite su mumis, mes palaikysime jus, kad tai pasiektume.
Žemiau yra keletas mūsų pačių privačių vienkartinių vapų, mes galime sukurti jūsų dizainą skirtingai, taip pat galite pakeisti lango formą, jei norite, kad mes taip pat galime padaryti pakuotę ir jums, susisiekite su „WhatsApp“ +86 15986647278











Populiarus Žymos: Populiariausia Lenkijos HHC aliejaus užpildymo mašina, skirta vežimėliams/vienkartiniam vape rašikliui smulkiajam verslui, Kinijos populiariausia HHC aliejaus užpildymo mašina, skirta vežimėliams/vienkartiniam vape rašikliui smulkaus verslo tiekėjams, gamyklai
Tau taip pat gali patikti
DaugiauPusiau automatinė GT10 kanapių aliejaus pildymo maši...
DaugiauVisiškai automatinis vieno/dviejų skonių CBD/THC/HHC...
DaugiauEkstraktų kasetė Viso stiklo pildymo mašina Skystas ...
DaugiauGT 10+ 0. 5ml/1ml/2ml storio CBD/THC/HHC alyvos užpi...
DaugiauCT HHC/THC/CBD atnaujinimo kasečių užpildymo mašina ...
DaugiauNešiojama nešiojama 510 sriegių kasetės užpildymo ma...
Siųsti užklausą





