Produktai
CBD kasečių užpildymo mažasis užpildymo aparatas, mažas nešiojamasis dydis 0,5 ml 1 ml 2 ml 3 ml 5 ml D8 plonos alyvos THC HHC „Vape Pen“ kasetės pildymo mašinos gamykla ir tiekėjai
Įėjimo įtampa: 100 V
Įpurškimo efektyvumas: 1000~2000vnt/val
Įpurškimo greitis: reguliuojamas 10 lygių
Indo tūris: 550 ml
Užpildymo diapazonas: 0,01 ml - 9,99 ml
Taikymas: Kasetė, Vape prietaisas, ankštys, švirkštas ir kt
Funkcija
CBD kasečių užpildymo mažasis užpildymo aparatas, mažas nešiojamasis dydis 0,5 ml 1 ml 2 ml 3 ml 5 ml D8 plonos alyvos THC HHC „Vape Pen“ kasetės pildymo mašinos gamykla ir tiekėjai
Produkto vadovas:Lisa Yang, WhatsApp86 17369498729
|
GT10 Flex didelio tikslumo įpurškimo mašina
Produkto aprašymas:
Ši mašina yra didelio tikslumo alyvos įpurškimo mašina, kurios tikslumas yra 0,1 %. Jis gali įpurkšti cbd, thc alyvą, turi šildymo funkciją, o alyvos talpa yra 550ml. Jis gali įpurkšti 05-10ml purkštuvus, cbd vape prietaisą ir kt. Tinka visiems 510 purkštuvams. Pakuotė supakuota į popierinę dėžutę, kurios svoris yra 26 kg, o įtampa yra 110 V-220 V. Jis gali įpurkšti 1200-2000vnt. per valandą. Šios mašinos kokybė garantuojama vieneriems metams, o dalims – visam gyvenimui. |
|
Galima rinktis iš dviejų spalvų
|
Baltas |
Nerūdijantis plienas |
Vape kasetės pildymo mašinos specifikacijos
| Mašinos pavadinimas | GT10 Flex |
| Įvesties įtampa | 100 V |
| Įvesties galia | 200W |
| Įpurškimo efektyvumas | 1200-2000vnt/val |
| Įpurškimo greitis | Reguliuojamas 10 lygių greitis |
| Laivo tūris | 550 ml |
| Užpildymo diapazonas | 0.01ml - 9.99ml |
| Tikslumas | +/-0,01 ml |
| Injektoriaus temperatūra | 77 - 194 F |
| Laivo temperatūra | 77 - 194 F |
| Injektoriaus modulis | Nuimamas ir keičiamas |
| Operacija | Pusiau automatinis |
| Dydis | 44 cm (ilgis) * 44 cm (aukštis) * 28 cm (plotis) |
| Grynasis svoris | 25 kg |
| Kostiumas skirtas | CBD aliejus, e skystis, THC aliejus, HHC aliejus, gyva derva, gyvas padažas, D9 ir kt |
| Taikymas | 510 kasetė, CBD Vape prietaisas, ankštys, švirkštas ir kt. |
Produktai praėjo CE, RoHS, ISO, GMP, FCC sertifikatus, kad atitiktų aukštus vietinės rinkos standartus. Tinkinkite savo logotipą, suprojektuokite pakuotę, ženklinimą ir tt; Funkcinis dizainas, perkurkite gaminius pagal išvaizdą, funkciją ir vidinę struktūrą. Mes laikomės profesionalumo, aukštos kokybės ir orientacijos į paslaugas standartų. Siūlome 24 valandų internetinę paslaugą, greitą reagavimą.








Nuo 2010 metų kuriame tokio tipo mašinas, turinčias brandžią gamybos grandinę ir puikią kokybę.
Mašina parduodama visame pasaulyje, įskaitant JAV, Kanadą, Meksiką, Kolumbiją, Vokietiją ir kitas rinkas, o atsiliepimai taip pat labai geri. NR.1 Kalifornijoje!





SusisiekiteLizaNorėdami gauti daugiau informacijos, WhatsApp86 17369498729
Teikiame daugybę paslaugų nuo gamybos iki pardavimo, įskaitant 1 ml 2 ml vape įrenginį ir individualius paketus!
|
|
|
|
Populiarus Žymos: cbd kasetės užpildas mažas pildymo aparatas mini nešiojamas dydis {{0}}.5ml 1ml 2ml 3ml 5ml d8 plonas aliejus thc hhc vape pen kasečių pildymo mašinos gamykla ir tiekėjai, Kinija cbd kasetės užpildas mažas pildymo aparatas mini nešiojamas dydis 0,5ml 1ml 2ml 3ml 5ml d8 plonos alyvos thc hhc vape pen kasetės pildymo mašinos gamykla ir tiekėjai tiekėjai, gamykla
Tau taip pat gali patikti
DaugiauNM Florida karšto pardavimo THC kristalinio distilia...
DaugiauJAV, Kanada 202Gamyklinis tiesioginis pardavimas – t...
DaugiauDidmeninė CBD THC HHC distiliato aliejaus kasetės pi...
DaugiauKarštai parduodama GT10 THC deimantinės alyvos pildy...
DaugiauGeriausi Thc Vape pildymo mašinų gamintojai ir gamyk...
DaugiauGT33 automatinis 1 ml 2 ml 5 ml CBD THC HHC aliejaus...
Siųsti užklausą












