Produktai

1ml CBD vienkartiniai garai, skirti dirbti su distiliatu, D8, D9, D10 ir kt.
V10: cbd vienkartinis vape su 1,0 ml, stabili kokybė ir geriausia kaina už paprastą daiktą, galite įkvėpti aktyvumą ir nėra jokio mygtuko, kad jį valdytumėte.
Funkcija
1ml CBD vienkartiniai garai, skirti dirbti su distiliatu, D8, D9, D10 ir kt.
1. Aktyvuotas įkvėpimas, Keraminis kaitinimo elementas
2. Matomas langas, forma gali būti pritaikyta
3. Greitas ir lengvas viršutinis numetimas
4. Dviejų oro kanalų technologija
5. Tinkinimo spalva, lipdukas / kepimo apdaila
6. Apatinis USBC įkrovimas
Išsami informacija apie V10, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje, tai yra 1 ml vienkartiniai garai ir gali užpildyti skirtingą alyvą THC, HHC, D8, D9, D10, jei jus tai domina, susisiekite su Edith sun per Wetchat / WhatsApp: 15818383206



| Parametras | |
| Dydis (P x P x A) | 19,9*10*89,3 mm |
| Grynas svoris | 21.1g |
| Apimtis | 1.{1}}ml |
| Alyvos įsiurbimo anga | 4 skylės, 1,6 mm skylės dydis (priskirtas skylės dydis) |
| Talpa | 350 mAh |
| Kasetės atsparumas | Keraminė ritė 1,3 omo |
| Medžiaga | PCGT su nerūdijančiu plienu |
| Įkrovimas | USBC įkrovimas |
| Funkcija | 1. Aktyvuotas įkvėpimas, Keraminis kaitinimo elementas 2. Matomas langas, forma gali būti pritaikyta 3. Greitas ir lengvas viršutinis numetimas 4. Dviejų oro kanalų technologija 5. Tinkinimo spalva, lipdukas / kepimo apdaila 6. Apatinis USBC įkrovimas |
| Paketas | Kiekviename dėkle 50 vienetų vape korpuso Supakuota dėžutėje |
Populiarus Žymos: 1 ml cbd vienkartinių vape, sukurta dirbti su distiliatu, d8, d9, d10 ir tt, Kinija 1 ml cbd vienkartinių vape, sukurta dirbti su distiliatu, d8, d9, d10 ir tt tiekėjai, gamykla
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą
