Produktai

Pigiausia kaina ir stabilios kokybės 1ml CBD vienkartinis vape
V10: cbd vienkartinis vape su 1,0 ml, stabili kokybė ir geriausia kaina už paprastą daiktą, galite įkvėpti aktyvumą ir nėra jokio mygtuko, kad jį valdytumėte.
Funkcija
Pigiausia kaina ir stabilios kokybės 1ml CBD vienkartinis vape
Išsami informacija apie V10, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje, tai yra 1 ml vienkartiniai garai ir gali užpildyti skirtingą alyvą THC, HHC, D8, D9, D10, jei jus tai domina, susisiekite su manimi per Wetchat / whatsapp :15818383206



| Parametras | |
| Dydis (I x P x A) | 19,9*10*89,3 mm |
| Grynas svoris | 21.1g |
| Apimtis | 1.{1}}ml |
| Alyvos įsiurbimo anga | 4 skylės, 1,6 mm skylės dydis (priskirtas skylės dydis) |
| Talpa | 350 mAh |
| Kasetės atsparumas | Keraminė ritė 1,3 omo |
| Medžiaga | PCGT su nerūdijančiu plienu |
| Įkrovimas | USBC įkrovimas |
| Funkcija | 1. Aktyvuotas įkvėpimas, Keraminis kaitinimo elementas 2. Matomas langas, forma gali būti pritaikyta 3. Greitas ir lengvas viršutinis numetimas 4. Dviejų oro kanalų technologija 5. Tinkinimo spalva, lipdukas / kepimo apdaila 6. Apatinis USBC įkrovimas |
| Paketas | Kiekviename dėkle yra 50 vape korpuso dalių Supakuota dėžutėje |
Populiarus Žymos: pigiausia kaina ir stabili kokybė 1 ml cbd vienkartinių vape, Kinija pigiausia kaina ir stabili kokybė 1 ml cbd vienkartinių vape tiekėjai, gamykla
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą
