Produktai
1 ml 2 ml šildomo skysčio kasetės užpildo CBD Thc alyvos gyvos dervos užpildymo mašina, „Vape“ aparatūros tiekėjų gamykla
GT 10 didelio tikslumo užpildymo ir įpurškimo mašina, gamyklinis išpardavimas!
Funkcija
1 ml 2 ml šildomo skysčio kasetės užpildo CBD Thc alyvos gyvos dervos užpildymo mašina, „Vape“ aparatūros tiekėjų gamykla
GT 10 didelio tikslumo pildymo ir įpurškimo mašina
Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su Lisa.WhatsApp: 86 17369498729/ El. paštas:sales18@greentime.com.cn
| Mašinos parametras | |
| Įvesties įtampa | 100 V |
| Įėjimo galia | 200 W |
| Įpurškimo efektyvumas | 1000 ~ 2000 vnt/val |
| Įpurškimo greitis | Reguliuojamas 10 lygių greitis |
| Laivo tūris | 550 ml |
| Užpildymo diapazonas | 0.01ml - 9.99ml |
| Tikslumas | +/-0,01 ml |
| Injektoriaus temperatūra | 77 - 194 F |
| Laivo temperatūra | 77 - 194 F |
| Injektoriaus modulis | Nuimamas ir keičiamas |
| Operacija | Pusiau automatinis |
| Dydis | 44 cm (ilgis) * 44 cm (aukštis) * 28 cm (plotis) |
| Grynas svoris | 22,5 kg |
| Kostiumas skirtas | CBD aliejus, e skystas, THC aliejus |
| Taikymas | Kasetė, Vape prietaisas, ankštys, švirkštas ir kt. |












Populiarus Žymos: 1 ml 2 ml šildomo skysčio kasetės užpildo cbd thc alyvos gyvų dervų užpildymo mašina, vape techninės įrangos tiekėjų gamykla, Kinija 1 ml 2 ml šildomo skysčio kasetės užpildo cbd thc alyvos gyvos dervos užpildymo mašina, vape techninės įrangos tiekėjų gamyklos tiekėjai, gamykla
Tau taip pat gali patikti
DaugiauŠilumos sistemos automatinė pildymo mašina
DaugiauAutomatinė užpildymo ir uždengimo mašina
DaugiauTrijų skirtingų atmainų alyvos pildymo mašina
DaugiauUžpildykite alyvos mašiną, skirtą klampumo vape alyvai
DaugiauKarštai parduodama GT10 kanapių aliejaus pildymo maš...
DaugiauGamyklos kainos automatinis alyvos pildymo aparatas ...
Siųsti užklausą




