Produktai
Gamyklos kainos automatinis alyvos pildymo aparatas 0.5 ml 1 ml 2 ml alyvos pildymo aparatas su šildytuvais, tinka CBD/Thc/hhc/distiliaciniam aliejui
GT10 Flex didelio tikslumo įpurškimo mašina
Įėjimo įtampa: 100 V
Įpurškimo efektyvumas: 1000~2000vnt/val
Įpurškimo greitis: reguliuojamas 10 lygių
Indo tūris: 550 ml Užpildymo diapazonas: 0,01 ml - 9,99 ml
Tikslumas: +/-0.01ml
Tinka: CBD aliejui, e skystam, THC aliejui
Taikymas: Kasetė, Vape prietaisas, ankštys, švirkštas ir kt.
Funkcija
Gamyklos kainos automatinis alyvos pildymo aparatas 0,5 ml 1 ml 2 ml alyvos skysčių pildymo mašina su šildytuvais, tinka CBD/Thc/hhc/distiliaciniam aliejui
Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su Lisa, WhatsApp: +86 17369498729
Mašinos instrukcija

Mašinos šildymo dalis

Alyvos pildymo demonstracija







Pridedamas failas
| Prekė | Pildymo mašinos parametras |
| Įvesties įtampa | 100 V |
| Įėjimo galia | 200 W |
| Įpurškimo efektyvumas | 800-2000vnt/val |
| Įpurškimo greitis | Reguliuojamas 10 lygių greitis |
| Laivo tūris | 550 ml |
| Užpildymo diapazonas | 0,5 ml - 10ml |
| Tikslumas | +/-0,01 ml |
| Injektoriaus ir indo temperatūra | 77 - 194 F |
| Injektoriaus modulis | Nuimamas ir keičiamas |
| Operacija | Pusiau automatinis |
| Dydis | 44 cm (ilgis) * 44 cm (aukštis) * 28 cm (plotis) |
| Grynas svoris | 22,5 kg |
| Kostiumas skirtas | Aliejus, skystis, sultys ir kt |
| Taikymas | Vienkartinis Vape rašiklis, ankštys, švirkštas ir kt. |
Taikomas produktas
|
510 kasetės |
CBD vienkartinis vape |
2in1 Vape įrenginys |
Apie mus
Įkurta 2010 m., „Dongguan Green Time Technology Co., Ltd“ yra profesionali mašinų gamintoja. Mūsų pildymo mašinų komandą sudaro daug patirties turintys inžinieriai. Mes turime puikų pajėgumą ir stiprius tyrimus, nuolat tobuliname ir tobuliname pildymo mašiną, todėl galime užtikrinti klientų pasitenkinimą.



DUK
Q1: Kuriame mieste esate? kaip galiu patekti į jūsų gamyklą? Ar esate prekybos įmonė ar gamykla?
A1: Mes esame Dongguan mieste, Guangdonge. Pusantros valandos kelio automobiliu nuo Šendženo. Mes esame gamykla. Daugiausia gaminama skysčių pildymo mašina, vežimėliai, prietaisai ir atitinkamas produktas. Užpildymo mašinai siūlome vietines mokymo ir remonto paslaugas JAV.
2 klausimas: kodėl jūsų kainos yra didesnės nei kitų?
A2: Mes siūlome geresnės kokybės mašinas savo versle. Sveiki atvykę, pamatysite skirtumą.
3 klausimas: koks yra jūsų pristatymo laikas?
A3: Paprastai mašina užbaigiama 15 dienų, o pristatymas – 10-12 dienų
4 klausimas: kaip įdiegti mašinas, kai jos atvyksta?
A4: mes eisime į jūsų gamyklą, kad įdiegtume mašinas ir apmokytume jūsų darbuotojus, kaip valdyti mašinas.
5 klausimas: kokia yra jūsų garantija?
A5: Mes turime vienerių metų garantiją ir visą gyvenimą trunkančią techninę pagalbą. Mūsų paslauga taip pat apima mašinos priežiūrą.
6 klausimas: koks yra jūsų mokėjimo terminas?
A6: 30% T / T iš anksto kaip įmoka, likutis turi būti sumokėtas prieš išsiunčiant.
Populiarus Žymos: gamyklos kaina automatinis alyvos pildymo aparatas {{0}}.5ml 1ml 2ml alyvos skysčių pildymo aparatas su šildytuvais, tinka cbd/thc/hhc/distiliato alyvai, Kinijos gamyklos kaina automatinis alyvos pildymo aparatas 0.5ml 1ml 2ml alyvos skysčio pildymo mašina su šildytuvais, tinka cbd / thc / hhc / distiliato alyvos tiekėjams, gamykla
Tau taip pat gali patikti
DaugiauSkysčių automatinis pildymo aparatas
DaugiauDidelio tikslumo užpildymo alyvos mašina, skirta kla...
DaugiauUžpildykite alyvos mašiną, skirtą klampumo vape alyvai
DaugiauVape / garintuvas / purkštuvas / kasetės papildymo m...
Daugiau2024 m. gamyklos tiesioginis pardavimas – trijų skir...
DaugiauKarštai parduodama GT10 kanapių aliejaus pildymo maš...
Siųsti užklausą






